O nás

IMG_9672

Náš príbeh

Jedno ráno sme sa s manželom zobudili a hľadali sme niečo jednoduché, vkusné a kvalitné. Nie len oblečenie, ale aj hračky alebo kozmetiku. Ach na internete toho človek nájde, nie vždy na jednom mieste. Mamičky potrebujú handmade veci, nie len preto, že to je IN, ale preto, že čína nie je to pravé pre nás. Tak vznikol nápad eshop, ale názov. Názov vymyslela naša 2,5 ročna dcérka Juliannka. Áno, Waji, na celom tom našom vzniku sa podieľa, vtedy, celá rodina. Tak sme tu, Waji – Pre detičky s láskou, šité s láskou samozrejeme.

Waji-png
Naši modely
Naše oblečenie si obliekajú skutočné modelky a modely. Naša dcérka Juliannka a za synček Paľko. Ďalších malých modelov zverejníme postupne.
Šité s láskou
Naše oblečenie Waji® neobjednávame z číny, ani nešijeme masovo vo fabrike, ale poctivo striháme a šijeme v našej malej rodinnej dielničke. Made in SLovakia!
Kvalita je základ
Stále dbáme nato aby naše látky, hračky, kozmetika bola top produkt a nie len bežný doplnok, ktorý kúpite kdekoľvek. My sa za to čo robíme a predávame nemusíme a nebudeme hanbiť.

Our Philosophy

We believe that childhood is a celebration, and the colorful prints and cute characters we design are inspired by the joy and love children bring into our lives. We celebrate childhood by supporting children and families with thoughtful designs, quality materials and convenient shopping options.

We continue this heritage in every little detail to make dressing easier for mom and life more comfortable for babies, and as we move into the future, we are proud to help families like yours with innovative products.